Jon Gashi mahnit me paraqitjen e tij në pasarelën e Y/Project!

By

Në Paris është mbajtur Fashion Week Men’s, ku u prezantua koleksioni Pranverë/Verë 2023 për Y/Project.

Kishte shumë për t’u parë në këtë shfaqje, dhe kjo është arsyeja pse ajo u mbajt në një pasarelë të madhe në Paris.

Në mesin e modelëve të shumtë, ishte dhe Jon Gashi i cili mahniti me paraqitjen e tij në pasarelë.

View this post on Instagram

A post shared by JON (@jongashi_)

Vlen të theksojmë, se kjo nuk është arritja e parë e modelit Jon Gashi.

Në korrik të vitit të kaluar ai ka pozuar për koleksionin e meshkujve të Saint Laurent. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm