Në një përplasje publike, Antonela dhe Sindi nuk kursejnë thumbat për njëra tjetrën

By

Në takimin e saj të fundit, Antonela Berishaj ironizoi me sjelljen e Sindit sa ishte në emision. Gjatë një takimi me Gelianin, ajo bëri shaka me momentin kur ky i fundit ishte përpjekur t’i dhuronte Sindit një puthje gjatë një takimi mes tyre.

Menjëherë pas transmetimit të takimit mes Antonelës dhe Gelianit, Sindi reagoi me anë të një postimi në rrjetet e saj sociale, që kishte një dozë të rëndë ironizimi.

“Per shpirt t’babs Bora mka puth me zor Maniaku. 3 jave me vone: Jo se mke puth me zor, na jena binjak e kam dasht edhe un puthjen… Un vdes per Mevlon edhe do luftoj der nfund. 1 jave me von: Je nonekzistent per mu Mfal kush je ti? O 7 n13 me komen fiks katerdhet e pes, Stu nda shpirti nga Sindi se sa ke taken ke IQ… U bashkove edhe ti klanit qe nuk jeton dot pa Cinderellen?! * Però attenzione Jo me mu!”, shkroi Sindi.

Paskëtaj, nuk mungoi as përgjigja e Antonelës, e cila në deklaratën e saj, i sugjeron ish-konkurrentes që të kryejë marrëdhënie seksuale për të kuruar “frustrimin mendor dhe emocional”. Gjithashtu në postimin e saj ajo etiketoi edhe llogarinë e Sindit në Instagram.

“Alo ju flet Shkodra majta marrsha! Meqë nuk të piu ujë virgjëria, Bukureshti dhe ofendimet që me demek të prekën tan fisin, po kërkon vëmendje nga unë?! Nuk asht faj jem maj zemër që më përcollën si DIVA, e si kërrciti njeriu për largimin tat që e kishe ëndërruar si “Cinderella” deri n’dymllet, po filmi jot ishte pas dymlletës. Unë jam vetja ashtu me luhatjet e humorit, e nuk m’instrukton njeri, por Zilia asht smunje, T’KALUME! Na se edhe tag po te baj se telefonates nuk ju pergjigje @_cindyloci_

“Pershendetje une jam Sindi, jam e virgjer me jepni nje medalje” 5min later: -“Shiko se nuk dua te ma permendi njeri virgjerine sepse jam shume me shume se nje vajze e virgjer” 5min later: -“ Sjam si ti qe shitem per nje kafe” Sindi, po e ul veten te perdor armet me te uleta sic ben ti zakonisht, po mendoj se ka ardh koha te besh seks, kshu kuron frustrimin mendor dhe emocional”, shkruan Antonela. /prive.al

Artikuj të ngjashëm