‘Bëmë mama të të ngjajë’: Gjira na prezanton nënën e saj dhe qenka kopje e saj

By

Gjira na ka prezantuar nënën e saj përmes një fotografie të postuar në Instagram.

Këngëtarja e cila ka kohë që nuk po këndon më, po kalon ca çaste me nënën e saj të cilës i paska ngjarë shumë.

“Të dua mama”, ka shkruar Gjira nën foto.

Nëse nuk e dini, artistja së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë pasi javë më parë doli krejt papritur në rrjete sociale me barkun në rritje.

I urojmë shtatzëni të mbarë Gjirës dhe kohë të mirë me nënën./Prive.al

View this post on Instagram

Te dua Mama 🧡 @befasitekuzhines

A post shared by Gjira (@gjirakajtazi) on

Artikuj të ngjashëm