Zanfina Ismaili ‘transformohet’ totalisht së fundmi! (FOTO)

By

Këngëtarja e njohur Zanfina Ismaili nuk po harron të na qëndrojë afër në mos me projekte ajo po sjell fotografi të reja pothuajse çdo ditë.

Instagrami dhe Snapchati janë dy aplikacionet që i përdor më tepër Zani teksa në to nuk mungojnë aventurat e shumta.

Njejt veproi edhe sot teksa u ‘transformua’ totalisht përmes efekteve që ofron Snapchati e të njejtën fotografi e ndau edhe me ndjekësit e saj në Instagram.

Kujtojmë se në aspektin profesional këngëtarja ka kohë që kur ka bërë prurjen e saj të fundit duke lënë kështu edhe më tutje adhuruesit e saj. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm