Në këtë imazh, Gilin s’do ta njihnit (FOTO)

By

Është një fotografi e realizuar plot pesë vjet më parë.

Tani ajo duket pak më ndryshe dhe ka shtuar paksa në peshë, por po u kthyem prapa në kohë, vërehet që këngëtarja Fevzie Berani e njohur si Gili, ka qenë më në formë.

Gili ka vendosur ta rikujtojë kohën kur është realizuar ky imazh, si kopertina e albumit të saj “Si torta e martesës”, në profilin e vet në Instagram.

Në këtë fotografi, këngëtarja shfaqet e kuruar dhe e rregulluar në një mënyrë të vecantë, ndërsa flokët e bardha janë aty, ikonike dhe të pandryshueshme si gjithmonë në pamjen e saj. /Prive.al

Viti 2013 Albumi “si torta e marteses” ?❤️?

A post shared by Contact Manager : +37744158103 (@gili.official) on

 

Artikuj të ngjashëm