Aktorja shqiptare martohet me modelin spanjoll (Video – Foto)

By

Antoinette Kalaj është një emër shqiptar që është pjesë e kastit të shumë filmave të njohur Hollyëoodian.

Ajo ka luajtur në Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides, Don Jon e shumë filma të tjerë e përpos këtyre e kemi parë edhe në serialin ‘Gossip Girl’.

Shqiptarja para pak dite i ka dhënë fund beqarisë duke u martuar me modelin spanjoll Miguel Iglesias.

Ceremonia ishte me nuanca spanjolle duke i’u përshtatur traditave të bashkëshortit.

Përpos Miguelit, Kalaj në dasëm kishte dhe një person shumë të rëndësishëm që i dhuroi unazat asaj.

Vajza e saj ishte e pranishme në dasmën e Antoinette-s./Prive.al

antoinette

antoinette 4 antoinette 5 antoinette 6

antoinette 3 antoinette 2

Artikuj të ngjashëm