SONI MALAJ ME RRENA! (VIDEO)

By

Këngëtarja Soni Malaj shumë shpejt do të publikoj videoklipin e saj më të ri. Për këtë projekt është përkujdesur producenti rumun Alandy që është pjesë e kompanisë Max Audio që menaxhon Sonin.

Kënga është titulluar ‘Me rrena’ dhe është vizualizuar në spot nga Max Production.

Pjesë këtij klipi është edhe bashkëshorti i saj Mirko teksa fansat e saj mund të shohin një video të shkurtër të shkëputur nga spoti./Prive.al

https://www.youtube.com/watch?v=kbWShIWq8es

Artikuj të ngjashëm