“Ne harrojmë se cilat janë gjërat e rëndësishme në jetë”, Alban Skënderaj ka një këshillë

By

Në një spot që bën thirrje për ruajtjen dhe evitimin e shpërdorimit të ujit, është paraqitur Alban Skënderaj i cili ka një këshillë të rëndësishme.

Klipi është shpërndarë nga kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj ku shkruan:

“Alban Skenderaj ka një këshillë për ty. Merr 1 minutë kohë dhe dëgjoje. Uji ushqen qytetin tonë dhe mban gjallë të ardhmen. Kursimi i tij është një siguri për ty dhe familjen tënde. Mos lejo të shpërdorohet garancia jote më e çmuar,” shprehet përmes një postimi në rrjetet sociale kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm