Kush janë njerëzit dashakeq që po e dëmtojnë Remzie Osmanin?!

By

Projekti i fundit i këngëtares Remzie Osmani duket se është bërë cak i personave që nuk është se e kanë në qef aq shumë këngëtaren e madhe.

Fale dashurinë‘ kënga e saj e fundit ka marrur një shumë të konsiderueshme të ‘dislike’ ose mos pëlqimeve në Youtube mirëpo që ato vijnë nga vende ku sic thotë edhe këngëtarja muzika e saj as që dëgjohet.

Për këtë arsye edhe kompania që i menaxhon videot e saj ka hequr nga videoja opsionin e pëlqimeve dhe mospëlqimeve.

Më poshtë e gjeni reagimin e plotë të këngëtares në rrjetin social Instagram. /Prive.al/

remzoja

Artikuj të ngjashëm