Sara Hoxha sjell në jetë fëmijën e parë

By

Çifti i njohur nga Shqipëria, Ledion Liço dhe trashëgimtarja e Top Medias, Sara Hoxha, ditën e sotme do ta mbajnë mend gjatë.

Ata u bënë prindër të një djali duke kompletuar kështu familjen e ngushtë të tyre.

Lajmin e ka bërë të ditur media nga Shqipëria Blitz.al bazuar në burime pranë çiftit.

Djali i Sarës dhe Ledionit është komentuar shumë akoma pa lindur me dhuratat luksoze dhe festat të organizuara për të. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm