Luana ka gati këngën e re (VIDEO)

By

Luana Vjollca duket se e ka seriozisht pushtimin e kësaj vere me projekte muzikore.

Pasi solli remix-in e ‘Mi dhe flakë mallit tim’ me Bujar Qamilin, prezantuesja e këngëtarja nuk do të presë gjatë për këngën e re.

Projektin e rradhës, Vjollca e ka paralajmëruar përmes rrjeteve sociale.

Në një sekuencë të shkurtër nga Gjakova, Luana ka pasur një pyetje për fansat – ta publikojë nesër apo të presë edhe pak?

A ta publikoj neser a ta shtyj edhe pak? Si thoni ju.. SOON ???

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Normalisht, fansat janë treguar të paduruar duke kërkuar që kënga e re, solo, të publikohet nesër dhe jo në ndonjë ditë tjetër. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm