Në festën e ditëlindjes së dytë të Khloe, vajzës së Zaiminës

By

Para pak ditësh, këngëtarja Zaimina Vasjari i festoi vajzës ditëlindjen e dytë.

Në një festë private të menduar deri në detaje, Khloe mbushi 2 vite.

Gazetari Artan Telaku ishte i pranishëm në event duke sjellë pamje dhe një intervistë ekskluzive me Zaiminën.

Sa ka ndryshuar jeta e saj pas ardhjes në jetë të vajzës? A po e planifikon një fëmijë të dytë? A do të martohet Vasjari?

Përgjigjet e këtyre pyetjeve dhe shumë të tjerave i merrni në materialin e mëposhtëm. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm