Kush mbet single nga meshkujt e estradës?! (Foto)

By

Janë shumë të suksesshëm e kanë pasur lidhje të shumta në estradë por ka kohë që ata kanë mbetur single dhe nuk kanë deklaruar për ndonjë marrëdhënie të re.

Ledri Vula njihet si një ndër meshkujt e estradës që ka pasur lidhje me këngëtaret më in. Madje raporti i tij me Dafina Zeqirin ka qenë ndër më të komentuarit, por tani mban statusin SINGLE.

Ledri-Vula2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edhe Noizy është treguar mjaft i rezervuar sa i përket jetës së tij private. Rigelsi është ndër të paktët artistë që nuk lakohet në shtyp për jetën private.

noizy-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Blerim Destani, cilësohet si një ndër aktorët më seksi shqiptarë. Disa herë është folur për lidhjet e tij por që mbetën të pakonfirmuara duke e lënë Destanin akoma me statusin beqar.

10744706_10205069402794273_283294668_n_552893820

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Flori Mumajesi akoma single. Që nga ndarja me këngëtaren Soni Malaj kantautori mbet beqar të paktën në publik pasiqë nuk ka pasur ndonjë lidhje që e ka deklaruar deri më tani.

Images

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Capital T një ndër reperët më me stil në tregun tonë muzikor por që edhe shumë i rezervuar në jetën private. Shumë pikëpyetje me statusin e tij por para disa muajsh në intervistë për Prive deklaroi që është beqar. Që nga ajo kohë nuk është raportuar për ndonjë lidhje të re të reperit.

capital t

Këta janë top 5 meshkujt single të showbizit shqiptar. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm