Në ditët me shi – Nora Istrefi ndryshon pamjen (FOTO)

By

Me fillimin e stinës së vjeshtës, shumë njerëz vendosin të ndryshojnë pamjen.

Njësoj ka bërë këngëtarja Nora Istrefi.

Ajo ka ndryshuar ngjyrën e flokëve duke e kthyer atë në gështenjë. Nora ndau foto dhe video në instastory dhe ne mund të themi lirisht se kjo nuancë i shkon shumë.

Apo jo?/Prive.al

Artikuj të ngjashëm