Kjo na iku! E kishit vërejtur ngjashmërinë në mes Flaka Krelanit dhe reperes Cardi B?

By

Dikur këngëtarja Flaka Krelani nuk dukej si sot! Ditët e para në skenë ajo ishte paraqitur si në rokere tipike, me flokë me balluke, rroba të errëta dhe interpretonte repertor të orkestruar me nota të rok muzikës.

Por së fundmi ajo ka qenë fluide në stilin e saj, si në atë të të kënduarit por edhe në pamje.

Deshi apo s’deshi ta pranojë, Krelani ka bërë ca ndërhyre estetike në fytyrën e saj – të vogla apo të mëdha qofshin ato.

Madje në krahasim që kanë bërë përdoruesit e rrjeteve sociale, e sjellë Flakën në një imazh shumë të ngjashëm me reperen amerikane Cardi B, si në mënyrën e të veshurit ashtu edhe në grim dhe stil flokësh. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm