Majlinda dhe Roani, shkëlqejnë në setin e ri fotografik

By

Ditëlindja e parë e Roan po afron dhe për këtë moment, vitin e parë së bashku, duket se po kujdeset Majlinda që ta shënojë në mënyrën më të mirë të mundshme.

Bukuroshja nga Prishtina ka realizuar një set fotografik ku shkëlqen me djalin, Roanin.

Nënë e bir kanë marrë pëlqime e komente të shumta në imazhet ku shkëlqejnë krah njëri-tjetrit.

Më poshtë, fotografitë. /Prive.al

A post shared by MR⚜️ (@majlindazeka1) on

A post shared by MR⚜️ (@majlindazeka1) on

Jetë❤️ @roanbabby

A post shared by MR⚜️ (@majlindazeka1) on

Artikuj të ngjashëm