Në ditëlindjen e parë të vajzës, Diellza Kolgeci përshkruan mëmësinë e saj

By

Sot para një viti, Diellza Kolgeci dhe Fisnik Rugova mirëpritën fëmijën e tyre të parë – një vajzë të shëndetshme që e quajtën Helena.

Helena Rela Rugova po feston ditëlindjen e saj të parë dhe Diellza me anë të një postimi në llogarinë e saj në Facebook, ajo shkroi atë që e ndjejnë të gjitha nënat.

Për një vit ajo tregon se si ka ndryshuar jeta e saj në momentin që ajo mbajti në duar të voglën e saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm