Ky është urimi i Medës për ditëlindjen e nënës (FOTO)

By

Sot feston ditëlindjen nëna e këngëtarit të njohur shqiptar, Medës.

Ai hyri në Instagram për të ndarë një fotografi krah saj dhe për të shkruar një urim të veçantë për të.

“Urime ditlindjen nana ime te uroj jet te gjat dhe te lumtur pran neve ❤️🎂Te duam”, ka shkruar Meda poshtë imazhit.

Urime./Prive.al

Artikuj të ngjashëm