Në dasmën e Gjikos, miku i tij reper zbulon të dashurën

By

Në mesin e shumë të ftuarve në dasëmën e Gjikos dhe Elitës, nuk kishte se si të mungonte Skerdi.

Miku i reperit, me të cilin Gjiko numëron bashkëpunime dhe punë në studion e ‘RedBox Entertainment’ në dasëm s’ka shkuar vetë.

Ky event ka qenë shkas që ai të zbulojë të dashurën e tij, tash e një kohë.

Vajza misterioze që nuk vërehej qartë në fotot paraprake më në fund mund të shihet me fytyrë nga ndjekësit e shumtë të Skerdit në rrjete sociale.

Pas zyrtarizimit të lidhjes, të shumta kanë qenë komentet e fansave që e kanë komplimentuar çiftin e ri. A nuk duken për mrekulli? Ne themi se po! /Prive.al

View this post on Instagram

💏

A post shared by S K E R D I (@skerdiago) on

Artikuj të ngjashëm