Kjo është pritja që Majlinda ka organizuar për djalin e Majk!

By

U përfol e u përfol gjerë e gjatë për atësinë e këtij vogëlushi.

Por gjithcka u sqarua tashmë me një lëvizje të reperit, I cili mbrëmjen  e kaluar në profilin tij në Instagram vendosi shkronjën R dhe krahas shkronjës një figurë me kurorë mbreti.

Ishte ky hapi që ai ndërmori për ta pranuar publikisht se ai është babai i bebes. Ndonëse asnjëherë nga goja e tij nuk u tha, me këtë gjest ai iu dha fund spekulimeve.

Ndërsa, tashmë ishte koha që Roan të shkonte në shtëpi dhe Majlinda kishte përgatitur për të një pritje shumë të lezetshme.

Me një tortë ku shkruhej emri i tij dhe me lule Roan kishe hyrë në shtëpinë ku do rritet.

Qofsh me jetë vogëlush! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm