Lulja e Ariana zgjedhin ngjyrën e kuqe në dasmën e Gjikos dhe Elitës

By

Sipas orarit të paraparë, tashmë ka nisur dasma e madhe e Gjikos dhe Elita Rudit.

Çifti po kurorëzojnë dashurinë e tyre në prani të shumë të ftuarve.

E fytyrat publike nuk po mungojnë në dasmën e madhe. Nga reperët miq të Gjikos deri tek politikanët si në rastin e kryetarit të Prishtinës, Shpend Ahmeti, të ftuarit janë të shumtë.

Por si po duken disa prej tyre?

Prive.al ju sjell foto më poshtë nga eventi ku bie në sy se gratë e të famshmëve kryesisht kanë zgjedhur të kuqen si ngjyrë të veshjes. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm