Lëndohet Flori Mumajesi (FOTO)

By

Këngëtari Flori Mumajesi që nuk po i ndal koncertet duke e ‘djegur’ atmosferën kudo që po shkel me ekipin e tij, është përballur me diçka që ia ka ndalur hovin.

Flori është lënduar në këmbë dhe atë jo lehtë për faktin se ai ka treguar këmbën mjaft të enjtur me akull sipër.

‘Pse çdo sezon duhet të më ndodhi diçka?!’ – ka pyetur Flori në postimin e tij. Me siguri, Ledri, miku i tij do të kishte ‘mësyshin’ si shkaktar të incidentit të vogël.

Të shkuara! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm