Cila është gjëja më e çmendur që ka bërë Gjesti? (VIDEO)

By

Gjesti javë më parë iu ka përgjigjur pyetjeve provokative në Prive.

Në 60 sekonda, artisti i talentuar tregoi shumëçka nga jeta e tij.

Në paraqitjen e parë në intervista, ai zbuloi kush është ‘Idiote’, cila është gjëja më e çmendur që ka bërë dhe a është i egër në shtrat.

Shtypni videon për të kuptuar gjithçka./Prive.al

Artikuj të ngjashëm