Evi Reçi “ngrit” temperaturat ! (FOTO)

By

Këngëtarja e cila njihet shumë per stilin dhe elegancën e saj na ka befasuar të gjithëve me postimin e fundit ne profilin e saj në Instagram.

Artistja ka kohë që nuk ka lansuar diçka të re sa i përket muzikës por në anën tjetër është shumë aktive sa i përket rrjeteve sociale.

E kësaj rradhe Evi shfaqet topless nga një zonë bregdetare e teksa shihet që është mbi një anije. Nuk dihet ende nëse kjo foto është realizar pikërisht sot dhe se nga kush është duke u shoqëruar atje por qe ajo  po kalon ose ka kaluar kohë të paharrueshme kjo është shumë e dukshme. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm