Ndoshta s’e besoni por Jennifer Lopez s’e ka bërë kurrë këtë gjë në jetën e saj!

By

Jennifer Lopez, aktorja e këngëtarja e famshme latino-amerikane, sapo e ka zbuluar se asnjëherë në jetën e saj nuk ka vozitur një veturë.

Aktorja 50-të vjeçare, u sigurua madje që herën e parë të ngasjes së saj ta regjistrojë në një video meqë i fejuari i saj, i bëri dhuratë një veturë për këtë ditëlindje jubilare.

Në video shihet Lopez e cila surprizohet nga i fejuari Alex Rodriguez me një Porsche 911 GTS 140,000 dollarëshe dhe ajo aty thotë se asnjëherë në jetën e saj s’ka pasur një veturë si kjo, e madje-madje asnjëherë nuk ka vozitur një veturë!

 

 

Artikuj të ngjashëm