Prapaskenat e ‘Fund’: A do t’ia dedikojë Majki ish-të dashurës?! (VIDEO)

By

Këngëtari i vetëm nga Babastars, Majk, javën që lamë pas xhiroi projektin e tij më të ri ‘Fund’.

Gazetarja Maki Bajrami ishte në prapaskena për t’iu sjellur detaje nga xhirime dhe pak nga kënga e re që e plotë do publikohet nesër.

Zhanri baladë i ‘Fund’ dhe tematika që trajtohet, dashuria mes dy personave që në fund ndahen ngjall menjëherë dyshimet për dedikim marrë shkas nga zhvillimet e fundit në jetën e këngëtarit.

Prive ka pyetur atë se a është dedikim kënga e re dhe përgjigjen e plotë të Majkit mund ta kuptoni në videon e mëposhtme nga minuta 2:30. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm