Ndiqni pak sekuenca të klipit të Teuta Selimit dhe Agon Amigës (VIDEO)

By

‘Lej lej’ quhet projekti që bëri bashkë për herë të parë Teuta Selimin dhe reperin Agon Amiga.

Dyshja kanë publikuar një video të shkurtër të shkëputur nga klipi i cili pritet të publikohet së shpejti, të paktën kështu kanë bërë me dije ata.

Ju kujtojmë që Agoni së fundmi është bërë baba për herë të parë. Ai dhe bashkëshortja e tij u bënë prindër të një djali i cili erdhi në jetë javën e kaluar./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BmGTO5BDxHO/?taken-by=teutaselimi_

Artikuj të ngjashëm