Albatrit Muqiqi feston ditëlindjen, Merita Spahiu e uron më së miri

By

Këngëtari Albatrit Muqiqi sot po e feston ditëlindjen e tij të 27-të.

Në mesin e shumë urimeve që i erdhën nga miqtë në rrjete sociale dhe fansat, ai mori një shumë të mirë nga nëna e tij, artistja e muzikës popullore, Merita Spahiu.

Ajo postoi një imazh në Instagram bashkë me Albatritin duke shkruar: ‘Eshte kjo ora kur ti erdhe ne jete, te deshiroj shendet dhe gjite lumturine e botes. Urime zemra ime, te dua pafund’.

Gëzuar Albatrit, edhe 100!/Prive.al

Artikuj të ngjashëm