Loredana një nga artistet më të mira në YouTube!

By

Loredana Zefi çdo ditë e më shumë po numëron suksese në muzikë. Pas çmimit “Best Sëiss Act” në MTV Ema për të dytin vit rradhazi, mori një tjetër vlerësim.

Reperja ka ndarë në Instagram lajmin se është vlerësuar si një nga artistet më të mira për vitin 2020 në YouTube.

“YouTube Top Artist 2020. Faleminderit” – ka shkruar Loredana në postimin e saj informues.

Në anën tjetër pritet që shumë shpejt, ajo dhe Mozzik të sjellin edhe një bashkëpunim. Lajm ky që ka qarkulluar tash e ca ditë por që nuk u konfirmua akoma nga dyshja./Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Loredana (@loredana)

Artikuj të ngjashëm