Ndahet çifti më i famshëm i showbizit (FOTO)

By

Kylie Jenner dhe Travis Scott thuhet se janë ndarë dhe se ‘po pushojnë pak’ nga marrëdhënia e tyre, raporton TMZ, transmeton Prive.al.

Raportohet se çifti vendosi të prishë marrëdhënien e tyre disa javë më parë.

Travis mungoi në dasmën e Justin dhe Hailey Bieber në Karolinën e Jugut, ky Kylie ishte duke marrë pjesë me vajzën e tyre Stormi.

Kylie dhe Travis së pari nisën lidhjen në prill të vitit 2017 dhe ajo mbeti shtatznë dy muaj më vonë. Vajza e tyre ka lindur në shkurt të vitit 2018.

Nuk dihet nëse kjo ndarje është përfundimtare./Prive.al

Image result for kylie split from travis

Artikuj të ngjashëm