Ish Miss Kosova, ende në forma fantastike (FOTO)

By

Dikur Miss Kosova e vitit 2006, bukuroshja Besa Gashi ende ruan freskinë dhe format fantastike.

E paraqitur në një palë rroba banje që i shkonin shumë, ajo ndonëse është nënë e jnë vajze, ka arritur që të ruajë format trupore dhe procesi i shtatzënisë nuk ka pasur aspak ndikim negativ tek ajo.

Besa po kalon ca ditë pushimesh në një nga resortet e Turqisë me familjen e saj dhe nga atje, nuk po i ka të mangëta publikimet në rrjetet sociale. /Prive.al

Cheers ? #summertime ??

A post shared by Miss Kosova 2006? (@gashibesa) on

Artikuj të ngjashëm