Ndahet çifti i njohur i showbiz-it!

By

Duket se ka përfunduar lidhja për Pete Davidson dhe të dashurën e tij, Phoebe Dynevor.

Ylli i “Saturday Night Live” dhe i “Bridgerton” janë ndarë pas pesë muajsh lidhje.

Ish -çifti u tha se u ndanë për shkak të distancës mes tyre, Davidson është në New York ndërsa Dynevor jeton në Angli.

Ata bëjnë një çift të mrekullueshëm, por distanca e ka bërë ndarjen pohoi një burim. “Ata u argëtuan dhe do të qëndrojnë pranë, por nëse diçka drastike nuk ndryshon, marrëdhënia e tyre nuk do të shërohet”.

“Të dytë u kujdesen vërtet për njëri -tjetrin, por distanca i ka ndarë ata”.

Dyshja u panë për herë të fundit së bashku në një shfaqje plot dashuri në Wimbledon në korrik, ku u puthën dhe u përqafuan me njëri-tjetrin ndërsa morën pjesë në turneun e tenisit.

Çifti u lidhën gjatë muajit mars pasi u panë duke mbajtur duart dhe duke u përqafuar, në një fshat të mrekullueshëm anglez. Ai pastaj u shfaq për të konfirmuar romancën kur i tha një fansi se po takohej me “dashurinë e tij të famshme”.

Pete Davidson ishte i fejuar për një kohë të shkurtër me Ariana Grande në vitin 2018. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm