Gresa Behluli shumë shpejt me klip të ri!

By

Këngëtarja Gresa Behluli ka përfunduar dy këngë të reja. Njëra nga to është shkruar nga kolegja e saj, Dhurata Dora, teksa e dyta është punuar në studion e Adrian Gaxhës.

Kjo e fundit do të realizohet shumë shpejt me videoklip por xhirimet nuk kanë nisur akoma për shkak të motit.

Në këtë projekt Gresa do të vij vetëm dhe jo në bashkëpunim.

Artikuj të ngjashëm