Dëgjoni disa sekuenca nga bashkëpunimi i ri i Rozana Radit

By

Rozana Radi ditë më parë ka paralajmëruar bashkëpunimin e saj me Stine.

“Serenata” titullohet kënga e cila tashmë është pothuajse gati, dhe do të publikohet brenda disa ditësh.

Përmes një video të ndarë me ndjekësit e saj në InstaStory, Rozana Radi ka ndarë disa sekuenca nga kënga e saj e re. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm