“M’u ke bo fiksim” sjell Labin dhe Genën në një bashkëpunim

By

Bashkëpunimet nuk kanë të ndalur këtë verë.

Kësaj here Gena dhe Labinot Tahiri bashkuan aftësitë e tyre krijuese për një këngë të re.

Dyshja artistike sollën këngën “Mu ke bo fiksim” e cila erdhi e realizuar me videoklip.

Të plotë mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm