Mr. Rex pjesë e ‘Paris Fashion Week’, dizejnatori merr edhe çmim

By

Brendi “Mr Rex” po vazhdon zgjerimin dhe punën, edhe përtej kufinjve shqiptarë.

Pas disa viteve i etabluar si brend i veshjeve që u besua nga dhjetëra të famshëm shqiptarë, e jo vetëm, një hap me rëndësi është shënuar së fundmi.

Kreacionet e dizejnatorit shqiptar kanë qenë pjesë e një prej eventeve të “Paris Fashion Week”.

No description available.

No description available.

Ato janë prezantuar në kryeqendrën franceze në eventin e organizuar nga Tiffany McCall.

Prezantimi ka përfshirë fustanet solemne plot glamur dhe kostumet për meshkuj.

No description available.

No description available.

No description available.

Mr. Rex në eventin në fjalë ka pranuar çmimin “Dizajneri më i mirë” nga organizatorja e eventit, McCall. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm