Mozzik vjen me ‘Dhezu’

By

Mozzik sapo ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor të titulluar ‘Dhezu’.

Kënga ka tekst të vetë reperit dhe është punuar në studion e Zzap&Chriss si pjesë e On Records kurse videoklipi është realizuar nga XLFilms.

Ky projekt përmbyll një vit tejet të suksesshëm për reperin që me ‘Koke Shum’, ‘Premtimet’ dhe ‘Ama dorën’ hyri në listën e krijimeve më të suksesshme të këtij viti. /prive.al/

Artikuj të ngjashëm