Ky është mashkulli që ia ‘ruan’ shpinën Andrrës (FOTO)

By

Asaj mund të mos i mungoj pothuajse asgjë në sferën materiale dhe shpirtërore por me zhvillimin e fundit është vënë ‘kapaku’.

Andrra Destani, bashkëshortja e Sinan Hoxhës ka edhe një truprojë!

Kjo të paktën sipas postimit të ri të bukuroshes që shihet nën shoqërinë e nipit të Sinanit.

Konstrukti trupor muskuloz ka bërë që në kontekstin e shakasë, Andrra të shkruajë se gjendet përkrah truprojës.

Fotoja me Xhulianon është shkrepur më herët në një prej ahengjeve familjare. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm