Nënë e bijë shkëlqejnë në setin fotografik të fundvitit

By

Teuta dhe Tara janë bërë gati për festat e fundvitit.

Në rrjetin social Instagram, Teuta ka postuar foto ku shihet bashkë me të bijën në një set fotografik, realizimin e të cilëve tashmë e kanë bërë traditë.

Bashkë me to, në setin e realizuar nga Norik Uka është edhe anëtari më i ri i familjes, qenushi Lui të cilin Teuta dhe Tara e morrën dhuratë.

‘Jeta nuk duhet vetëm të jetohet, por të festohet‘ – ka shkruar aktorja në imazhin e ndarë me fansat.

Ndryshe, Teuta po e përmbyll një vit mjaft dinamik e produktiv qoftë në sferën profesionale qoftë në atë private. /Prive.al/

teutataraaa

Artikuj të ngjashëm