Mozzik u tha të gjithëve mirëmëngjesi përveç personave si këta!

By

Kjo ditë nisi me Mozzik duke u uruar mëngjes të mirë të gjithëve përveç disave.

Kujt jo do pyesni ju – epo ai nuk u thotë mirëmëngjesi njerëzve dinakë.

“Të qenit dinak, veprim që bëhet për të mashtruar të tjerët, për t’ua hedhur pa kuptuar, veprim a sjellje prej dinaku, dredhi, dhelpëri. Vepron (punon) me dinakëri. E mori me dinakëri” shkruhej në foto. Më pas shkruan se urren dhe “edhe ata që vetëm mashtrojnë”.

“Po edhe ata që gënjejnë janë… ata që zgjohen duke gënjyer dhe flenë duke gënjyer!! E aq shumë gënjejnë saqë fillojnë duke i besuar vetes aq shumë gënjeshtra! Edhe ata që mashtrojnë, mashtrojnë e vetëm mashtrojnë! Edhe ata janë… Mirëmëngjesi vetëm njerëzve të mirë”, shkruan reperi. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm