Aida flet për bashkëjetesën me Naserin dhe fëmijët e tij

By

Këngëtarja Aida Doçi ishte sonte e ftuar në Ndrrimin e Natës me Alaudin Hamitin.

Ajo shpalosi të gjitha risitë e jetës së saj nga personalja dhe profesioni.

E pyetur për jetën martesore, ajo deklaroi se është shumë e lumtur.

Aida mes tjerash zbuloi se jeton me dy fëmijët e Naserit nga martesa e parë.

Ndiqeni të gjithë intervistën, pyetjet e fansave dhe rubrikën “Haje ose thuaje” në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm