Ledri Vula pretendon se reperi amerikan ia vodhi idenë e klipit (FOTO)

By

Natën e ndërrimit të moteve, me 31 dhjetor të vitit 2017-të, reperi kosovar Ledri Vula lansoi këngën “1 Janari”.

Kanë kaluar katër muaj që nga publikimi i këngës së tij, ndërsa Ledri po pretendon se ideja e realizimit të klipit, u mor nga reperi amerikan ngase shumë elemente janë të ngjashme!

Fjala është për A$AP Rocky dhe për këngën e tij Moby, për të cilën Ledri ka shkruar në Instagram se bota është e vogël dhe se amerikanët po e kopjojnë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm