Mozzik paralajmëron publikimin e dy këngëve, si gjithmonë në mesnatë

By

Reperi i famshëm kosovar Mozzik, ka paralajmëruar publikimin e një albumi muzikor.

Por para se ta lansojë albumin, ai ka vendosur të publikojë disa këngë, të cilat sipas tij, tashmë kanë dalë në internet nga fansat.

Dhe nuk po vonon e Mozzik po lanson dy këngë të reja që sot në mesnatë siç bën zakonisht me të gjitha projektet e reja.

Ai ka vendosur t’i lansojë dy këngët e tija “Stari i Mahallës” dhe “Glock”, e të dyja këngët siç ka paralajmëruar reperi, do të jenë të shoqëruara me videoklipe. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm