Pushimet luksoze të Adelina Tahirit – kaq kushton një natë në resortin afrikan

By

Pushimet e Adelina Tahirit, sigurisht s’do të jenë ndryshe nga jeta luksoze që bën!

Këngëtarja e famshme nga Shkupi, sapo ka nisur t’i kalojë ca ditë larg nga e gjithë bota me bashkëshortin e saj, avokatin Markov dhe të birin Jonin.

Image result for four seasons resort mauritius price

Tahiri ka ikur për në Mauritius një ishull fantastik në Afrikë, në një hotel që ofron gjithçka si në ëndrra.

Fjala është për Four Seasons në Mauritius, vend ky që Adelina e ka përzgjedhur kësaj radhe, e Prive zbulon se vetëm një natë në një suitë të këtij hoteli, kushton 1436 euro!

Madje ajo nga pushimet ka publikuar disa fotografi shumë private, ku e paraqet edhe bashkëshortin e saj në të brendshme!

 

Artikuj të ngjashëm