‘Amante’, hiti nga Romeo e Diona

By

Është publikuar bashkëpunimi mes Diona Fonës dhe Romeo Veshaj.

Kënga për të cilën Prive.al raportoi e para përmes rubrikës “E vërtetë, e pavërtetë” ka ardhur me videoklip.

“Amante” është punuar nga miku i Romeos, Elgit Doda dhe ka tekst të të dyve dhe Dionës. Vizuelizimi vjen nga FullMoon Production

Shijojeni të plotë në vijim. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm