Mozzik jetë të shtrenjtë? Jo, jo ja çfarë ha ai për darkë! (FOTO)

By

Të gjithë do mendonim se me famë nga muzika, reperët bëjnë jetë luksi dhe hanë në restorante me yje Michellin!

Por jo për reperin Mozzik!

Darka e tij është po aq e thjeshtë sa e të gjithë neve, dhe na i kujton mbrëmjet e bukura në shtëpi duke lyer copëzat e bukës me “pashtetë”.

Reperi ka publikuar në profilin e tij në Instagram, darkën që po hante, diçka solide dhe aspak luksoze.

Së fundmi, ai ka pasur sukses të madh me këngën “Madame”, të publikuar nga grupi i tij “2 euro music”, e cila u fshi nga ish labeli i tij për të drejta autoriale, për tu rikthyer sërish në kanalin e Youtube./ Prive.al

Artikuj të ngjashëm