MOZZIK & ENCA NUK I’A VJEDHIN KËNGËN KIDËS?!

By

Një video që ka qarkulluar pak minuta më parë ka krijuar lajm se kënga ‘Edhe njo’ kënduar nga Enca dhe Mozzik ishte menduar për Kidën. Prive kontaktoi producentët e këngës të cilët demantuan këtë lajm. Zzap and Chriss shtuan se Kida vetëm ka provuar të këndoj në këtë instrumental por nuk është menduar të këndohej nga Latifi. Ky projekt i takon Mozzik i cili është pjesë e On Records, familjes muzikore që i përket edhe Orhidea.
Përndryshe ‘Edhe Njo’ është kthyer në hit për pak kohë duke regjistruar mbi 6 milionë klikime në YouTube./Prive.al/.kida_8457

Artikuj të ngjashëm