A i ka mbjellur Gjiko flokët?!

By

Reperi, prej më të pëlqyerve në skenën muzikore shqiptare, Gjiko që prej suksesit në paraqitje publike ka pasur gjithmonë një detaj – kapelën në kokë.

Është përfolur gjithmonë që kapelën, reperi e mban shkaku i flokëve të rralla në moshë të re dhe kjo ishte dëshmuar në një fotografi të verës së vitit të kaluar ku vërehet qartazi ky detaj.

Mirëpo Gjiko në fotografinë e fundit, ka habitur jo pak!

Në të, pa kapelë, reperi i njohur shfaqet me flokë mjaft më voluminoze duke ngjallur dyshime mbi ndonjë intervenim të mundshëm apo metodë tjetër që ia ka shpeshtuar ato.

Më poshtë fotografia e vitit të kaluar dhe e sotmja e postuar sot. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm