Kështu titullohet kënga që bëri bashkë Dafinën, Ledrin dhe Lumin

By

Edhe pak ditë pritet të publikohet bashkëpunimi mes Dafina Zeqirit, Ledi Vulës dhe Lumi B.

Projeki i cili ka bërë bashkë këta tre artistë quhet “Aman” dhe xhirimet për videoklipin veçse kanë mbaruar.

Gjithçka është në pritje për t’u finalizuar e më pas për ta publikuar.

Kjo këngë është pjesë e albumit të ri të Dafinës me titull “Dafinë moj”./Prive.al

Artikuj të ngjashëm