Publikohet “UZI” nga Skerdi dhe Buta (VIDEO)

By

Është publikuar bashkëpunimi i shumëpritur mes Skerdit dhe Butës.

Projekti që bëri bashkë për herë të parë dy artistët quhet “UZI” dhe është i shoqëruar me videoklip të realizuar nga Valon Aziri.

Kënga është punuar në Redbox ndërkaq tekstin e kanë shkruar Skerdi dhe Buta.

Më poshtë mund ta shihni videoklipin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm